درباره MIMOSA

شرکت میموسا در حال طراحی نسل جدید دسترسی به اینترنت بوده و به این کار خود می بالد. هدف شرکت فقط محدود به ارتباط دادن مردم بیشتر به اینترنت نمی‌باشد، بلکه می‌خواهد دسترسی به اینترنت را بهتر، سریع تر و قدرتمند تر از آنچه امروزه وجود دارد نماید. استراتژی شرکت بر طراحی “ابری به ایستگاه کاربری (Cloud to Client)” ، و این باور که اینترنت باید به طرز باورنکردنی قابل توسعه (مقیاس پذیر) و با سرعت‌های گیگابایتی در همه جای جهان در دسترس باشد، استوار گردیده است.

این شرکت بسیار فراتر از صرفاً یک شرکت ارائه دهنده تجهیزات بی سیم می باشد. میموسا آمده تا راهی برای انجام کارها در پیش گیرد: با روحیه، فراست، جرأت و شهامت، هوش ذاتی و همکاری. تیم ما از تنوعی از استعدادها و پیش زمینه ها شکل گرفته. شرکت قویاً باور دارد که این چشم اندازها ، اندیشه ها، اعتقادات راسخ، ارزش ها ( و حس شوخ طبعی) گوناگون، میموسا را قدرتمندتر و راهکارهای ما را بهتر می‌نماید.

شبکه های بی سیم (وای فای): آینده اتصال

wireless

همه ما می دانیم که با اتصال فزاینده‌ی جهان، تقاضا برای دسترسی به اینترنت رو به رشد می‌رود. اکنون پرسش تنها این است: “چگونه به این هدف خواهیم رسید؟”

برای سالهای متمادی، اتصالات فیبر نوری به عنوان گزینه‌ی نهایی برای برقراری اتصالات پرسرعت مطرح می گردید. هر چند در واقعیت در بسیاری از مناطق، بکارگیری فیبر نوری به دلیل گرانی زیاد و نیز کندی نصب و راه اندازی توجیه پذیر نبود. هم چنین برای بسیاری از مناطق جهان، اتصال شبکه خانگی از طریق فیبر مناسب نمی باشد.

در آنجاست که مأموریت میموسا آغاز می شود: ارائه نسل بعدی سخت‌افزار شبکه های بی سیم (Wi-Fi)، طراحی شده برای استفاده در فضای باز، در مسافت های طولانی و با سرعت های بسیار بالا.

دیگر شبکه‌های Wi-Fi فقط برای استفاده تلفن‌های همراه نیستند. در مناطقی که به منظور برقراری اتصال قابل اعتماد منازل و موسسات بازرگانی دسترسی به تجهیزات فیبرنوری عملاً غیر ممکن می باشد، فناوری بی سیم میموسا جایگزین فیبر نوری می شود.

با بکارگیری استراتژی جامع “ابری به ایستگاه کاربری” و استفاده از Massive MIMO هماهنگ شده و فناوری طیف هوشمند، میموسا پیشرفت بی نظیری را در همه لایه های شبکه دسترسی اینترنت به ارمغان می آورد که شبکه بی سیم را به عنوان یک راهکار قابل توسعه، برای تمامی جوامع و در هر منطقه مطرح می نماید