معرفي Netronics

«Netronics » يك طراح و سازنده‌ي پيشرو تجهيزات شبكه‌اي و ارتباطي بوده كه در «اونتاريوي كانادا» واقع است. سبد محصولات شركت شامل تجهيزات شبكه‌ و ارتباطات اطلاعاتي و صوتي بر پايه‌ي آخرين فن‌آوري‌هاي ارتباطات راديويي، ليزري و بي‌سيم مي‌باشد.

Wireless-Img

از سال ۱۹۹۶، Netronics Communications ، به عنوان زيرشاخه‌ي «Netronics » ، بازار خود را با تجهيزات كيفيت بالا و بسيار قابل اطمينان قابل حمل غني نموده، و به بخش‌هاي گوناگون بازار، از سازمان‌هاي بزرگ دولتي تا بنگاه‌هاي فعال در بخش نفت و گاز و صنعت بانك‌داري، تأمين كنندگان خدمات مخابراتي، و ارائه دهندگان كوچك خدمات اينترنتي، خدمت رساني كرده است.

نترونيكس يك فروشگاه بي همتا است در زمينه تجهيزات ارتباطات بي‌سيم و مخابرات صوتي/اطلاعاتي مورد نياز براي بازار تشنه‌ي پهناي باند امروزي.

اين شركت يكي از گسترده‌ترين راهكارهاي شبكه‌ي بي‌سيم تحت يك نام (علامت) واحد را دارد.

نترونيكس دانش فني خود را با موفقيت در تأمين ارتباطات مناطق شهري و روستايي در بسياري از كشورهاي در حال توسعه به كار برده است، جايي كه ارتباطات بي‌سيم مناسب‌ترين نوع راهكار ارتباطي است.

نترونيكس از يك دانش ژرف فن‌آوري راديويي براي ارائه‌ي يك برد كامل راهكارهاي مواصلاتي با محصولات مناسب كار در اندازه‌ها و كاركردهاي گوناگون بهره برداري كرده است.

«كاركرد، قابليت اطمينان و دوام محصولات نترونيكس در اين صنعت نظير ندارد.»

راهكارهاي ارتباطات بي‌سيم نترونيكس آزموني بوده است در شرايط گوناگون محيطي از هواي بسيار سرد تا بي‌نهايت داغ و كارآيي، قابليت اطمينان و ماندگاري را كه در اين صنعت پشت سر هيچكس نيست، فراهم كرده است.